- Domů
- Lavice RUSTON Dekorhome
Lavice RUSTON Dekorhome
Kód produktu: INVI46562
Telefonická objednávka
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Skandinávský, Venkovský, Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 180 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Dýha, Kov, MDF |
| TLOUŠŤKA DESKY | 8 cm |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Psací stůl s úložným prostorem ARTEMIS Dekorhome
Dodání do 14 dnů
7 190 Kč
9 760 Kč
Přidat do oblíbených
Komoda ATLAS Dekorhome
Dodání do 14 dnů
od 20 890 Kč
28 500 Kč
Přidat do oblíbených
Rohová sedací souprava DRYÁS Dekorhome
Varianty produktu
Růžová
Dodání do 14 dnů
25 590 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
25 590 Kč
Modrá
Skladem
24 290 Kč
Smaragdová
Skladem
25 590 Kč
Hořčicová
Skladem
25 590 Kč
Rohová sedací souprava DRYÁS Dekorhome
Růžová
Dodání do 14 dnů
25 590 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
25 590 Kč
Modrá
Skladem
24 290 Kč
Smaragdová
Skladem
25 590 Kč
Hořčicová
Skladem
25 590 Kč
Dodání do 14 dnů
od 24 290 Kč
37 323 Kč
Přidat do oblíbených












Zboží ihned, platba za 14 dní