- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské psací stoly
- Náklopný kreslící stůl se zásuvkami a stoličkou Dekorhome
Náklopný kreslící stůl se zásuvkami a stoličkou Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento rýsovací/kreslicí stůl s pohodlným pracovním prostorem je perfektní pro rýsování, rukodělné práce nebo kreslení. Vysoce kvalitní stůl s naklápěcí stolní deskou vám poskytne spoustu pracovního prostoru. Dvojitou pracovní plochu ocení zejména kreslíři, kteří mohou využít prostor jak na notebook, tak současně i na kreslení. Výšku stolu si můžete nastavit dle vlastních potřeb, takže můžete pracovat v potřebné pozici. Lišta v dolní části zabraňuje sesouvání papíru ze stolu. Po straně pak najdete odkládací přihrádku na kancelářské potřeby. Tužky a další objekty můžete skladovat i ve dvou prostorných zásuvkách. Součástí balení je také polstrovaná stolička, na které se vám bude při práci pohodlně sedět.
Stůl je zhotovený z vysoce kvalitního MDF s nohami z práškově lakovaného železa, takže vydrží celé roky používání.
Barva:
černá / přírodní
Materiál:
železo / MDF
Rozměry stolu:
šířka: 118 cm
hloubka: 62 cm
výška: 68,5 - 106 cm
náklon stolu: 0 - 85 stupňů
Rozměry stoličky:
šířka: 30 cm
hloubka: 30 cm
výška: 51,5 cm
Hmotnost:
27 kg
Dodáváno v demontu. 
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Praktický, Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 118 cm |
| HLOUBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 68 cm, 106 cm |
| HMOTNOST | 27 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | Dětský, Psací, Sklápěcí |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.










Zboží ihned, platba za 14 dní