- Domů
- Obývací pokoj
- Police a regály
- Police a poličky
- Nástěnná police se zásuvkou
Telefonická objednávka
Tato praktická police zaujme svým úložným prostorem v podobě zásuvky, se kterou je pořádek jedna radost. Je vyrobená z masivního dřeva paulovnie ve třech barevných provedeních. Paulovnie je vysoce kvalitní dřevo pěstované v Evropě, které je pro svou lehkost a vysokou stabilitu označováno také jako hliníkové dřevo.
Barva:
bílá
hnědá vintage
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní dřevo
Rozměry:
šířka: 40 cm
hloubka: 25 cm
výška: 8 cm
Hmotnost:
2,6 kg
Nosnost:
7 - 10 kg
Dodáváno sestavené.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Moderní, Nadčasový, Praktický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 40 cm |
| HLOUBKA | 25 cm |
| VÝŠKA | 8 cm |
| HMOTNOST | 2,6 kg |
| NOSNOST | 7 kg, 10 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.












