- Domů
- Ložnice
- Noční a toaletní stolky
- Noční
- Noční stolek BOLTON
Noční stolek BOLTON
Kód produktu: KO0000191857
Telefonická objednávka
Zajímavě tvarovaný, drobný noční stolek BOLTON je čalouněn ekokokůží ve dvou barevných variantách: bílá a černá.
Stolek nabízí vrchní odkládací plochu, šuplík a otevřený úložný prostor ve spodní části.
Barva:
bílá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
ekokůže
Rozměry:
šířka: 47 cm
hloubka: 37 cm
výška: 44 cm
Hmotnost:
11 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 47 cm |
| HLOUBKA | 37 cm |
| VÝŠKA | 44 cm |
| HMOTNOST | 11 kg |
| TYP STOLU | Noční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo, Eko Kůže |
| MATERIÁL NOHOU | Eko kůže, Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Komoda FILEMON Dekorhome
Dodání do 14 dnů
od 17 490 Kč
24 760 Kč
Přidat do oblíbených
Šatní skříň s posuvnými dveřmi LOW
Varianty produktu
Bílá
Dodání do 14 dnů
11 450 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
12 290 Kč
Šatní skříň s posuvnými dveřmi LOW
Bílá
Dodání do 14 dnů
11 450 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
12 290 Kč
Dodání do 14 dnů
od 11 450 Kč
13 397 Kč
Přidat do oblíbených
Stolní lampa BAMAKO Dekorhome
Dodání do 14 dnů
2 990 Kč
4 060 Kč
Přidat do oblíbených







