- Domů
- Ložnice
- Noční a toaletní stolky
- Noční stolek FIONA
Noční stolek FIONA
Kód produktu: V-CH-FIONA-SZAFKA_N-CZEREŚNIA_ANT
Telefonická objednávka
Noční stolek FIONA je vyroben v kombinaci černé lakované oceli a dřeva v barevném provedení antická třešeň.
Klasický design stolku vytváří v ložnici příjemnou romantickou atmosféru.
Barva:
antická třešeň / černá
Materiál:
masivní dřevo / lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 48 cm
hloubka: 37 cm
výška: 55 cm
Hmotnost:
9,1 kg
Dodáváno v demontu.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální, Moderní |
| ŠÍŘKA | 37 cm |
| HLOUBKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HMOTNOST | 9,1 kg |
| TYP STOLU | Noční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální, Moderní |
| ŠÍŘKA | 37 cm |
| HLOUBKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HMOTNOST | 9,1 kg |
| TYP STOLU | Noční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Postel kovová černá Dekorhome
Přijímáme předobjednávky
od 4 748 Kč
5 392 Kč
Přidat do oblíbených









Zboží ihned, platba za 14 dní