- Domů
- Ložnice
- Noční a toaletní stolky
- Noční
- Noční stolek PRIMA 2
Noční stolek PRIMA 2
Kód produktu: V-CH-PRIMA_2-SZAFKA_N-POPIEL
Telefonická objednávka
Čalouněný noční stolek PRIMA 2 je vyroben z DTD a je celý potažený šedou látkou.
Noční stolek obsahuje dvě zásuvky, které poskytují dostatek úložného prostoru.
Barva:
šedá
Materiál:
DTD / látka
Rozměry:
šířka: 48 cm
výška: 54 cm
hloubka: 41 cm
Hmotnost:
13,9 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 41 cm |
| HLOUBKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 54 cm |
| HMOTNOST | 13,9 kg |
| TYP STOLU | Noční |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska, Látka |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Postel ANNABEL 160 s úložným prostorem
Skladem
u vás do 08.05.2026
7 990 Kč
8 835 Kč
Přidat do oblíbených
Postel MODENA 3 s úložným prostorem
Varianty produktu
Šedá
Skladem
Tmavě zelená
Skladem
Postel MODENA 3 s úložným prostorem
Šedá
Skladem
u vás do 06.05.2026
11 590 Kč
Tmavě zelená
Skladem
u vás do 06.05.2026
11 590 Kč
Dostupnost dle variant
11 590 Kč
12 808 Kč
Přidat do oblíbených
Postel MODENA s úložným prostorem
Varianty produktu
Postel MODENA s úložným prostorem
160 x 200 cm Sklademu vás do 06.05.2026
12 490 Kč
12 490 Kč
13 779 Kč
Přidat do oblíbených


Zboží ihned, platba za 14 dní