- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací stěny
- Obývací stěna ATLANTIS NEW
Obývací stěna ATLANTIS NEW
Telefonická objednávka
Obývací stěna ATLANTIS NEW zaujme moderním designem i spoustou úložného prostoru.
Skládá se z jedné větší a jedné menší skříně, jejichž součástí jsou vitríny se skelnými dvířky, dvou polic a RTV stolku. Uvnitř skříněk s plnými dveřmi jsou dvě police.
RTV stolek poskytuje otevřený úložný prostor, ve spodní části zase naleznete čtyři skříňky.
Díky svému svému barevnému provedení v několika variantách působí příjemně a snadno se kombinuje s ostatním nábytkem a doplňky. Je vyrobena z odolných laminovaných dřevotřískových desek.
Součástí obývací stěny je také LED osvětlení s bílým podbarvením, které dodává interiéru jedinečnou atmosféru.
Barva:
dub sonoma
Materiál:
laminovaná DTD / sklo
Celkové rozměry:
Šířka: 312 cm
Hloubka: 48 cm
Výška: 202 cm
Rozměry větší skříně:
Šířka: 90 cm
Hloubka: 33 cm
Výška: 202 cm
Rozměry menší skříňky:
Šířka: 90 cm
Hloubka: 33 cm
Výška: 138 cm
Rozměry RTV stolku:
Šířka: 219 cm
Hloubka: 48 cm
Výška: 49 cm
Šířka vrchní police: 175 cm
Šířka spodní police: 132 cm
Rozměry prostoru na TV: (ŠxV): 132x74,5 cm
Dodáváno v demontu.
Hmotnost:
161 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 312 cm |
| HLOUBKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 202 cm |
| HMOTNOST | 161 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x RTV stolek, 2x police, 2x skříň |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ano |
| SYSTÉM TICHÉHO ZAVÍRÁNÍ | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Polohovací křeslo BARD
Polohovací křeslo BARD
Šedá
Skladem
Modrá
Skladem
Nástěnná polička P-002 120 cm
Nástěnná polička P-002 120 cm
Bílá
Skladem
414 Kč
Buk
Skladem
414 Kč
Ořech
Skladem
414 Kč
Třešeň
Skladem
441 Kč
Černá
Skladem
513 Kč
Zelená
Skladem
460 Kč
Šedá
Skladem
414 Kč
Bílá lesk
Skladem
513 Kč
Šedá lesk
Skladem
513 Kč
Dub
Skladem
414 Kč
Dub sonoma
Skladem
414 Kč
Dub sonoma tmavý
Skladem
414 Kč
Staré dřevo
Skladem
414 Kč






Zboží ihned, platba za 14 dní