- Domů
- Odkládací stolek DALIK - POSLEDNÍ KUS
Odkládací stolek DALIK - POSLEDNÍ KUS
Telefonická objednávka
Láska v podobě příručního stolku DALIK v praktickém kulatém designu, který si určitě zamilujete. Vnese do vašeho interiéru nadčasový doplněk, který nikdy nezestárne. Jeho využití je široké.
Je vyroben z materiálů MDF a kovu v barevném provedení dubové dřevo na desce stolku s mohutnou černou konstrukcí, která je odolná a stabilní. Kousek, který nesmí chybět ve vaší domácnosti.
Barva:
dub / černá
Materiál:
MDF / kov
Rozměry:
šířka: 50 cm
hloubka: 50 cm
výška: 45 cm
Nosnost:
5 kg
Hmotnost:
3,3 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 50 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| PRŮMĚR | 50 cm |
| HMOTNOST | 3,3 kg |
| NOSNOST | 5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Sedací souprava rozkládací KEVAN
Sedací souprava rozkládací KEVAN
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
17 290 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
17 290 Kč
Latté
Dodání do 14 dnů
17 290 Kč




