- Domů
- Obývací pokoj
- Odkládací stolky
- Odkládací stolek ESUS Dekorhome
Odkládací stolek ESUS Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento filigránový stolek okouzlí na první pohled. Deska stolu ve zlaté barvě je ve tvaru listu. Zvlněný okraj, charakteristické vroubkování a žilkování listu na horní straně dokonale podtrhují jeho autentický vzhled. Unikátní stolní deska je podepřena třemi zlatými nohami, které zaručují stabilní postavení na jakémkoli povrchu.
Jelikož se jedná o ruční práci, je každý kus jedinečný, což se může projevit v barevných nedokonalostech a jiných nerovnostech povrchu.
Stolek lze použít i jako noční či příruční nebo například jako stojan na květiny.
Barva:
zlatá
Materiál:
slitina kovu a hliníku
Rozměry:
šířka: 57 cm
hloubka: 50 cm
výška: 42 cm
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Orientální, Vintage, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 57 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Noční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Kov |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Odkládací stolek ESUS Dekorhome
Odkládací stolek 2 ks ESUS Dekorhome
Odkládací stolek 2 ks ESUS Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
6 790 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
6 790 Kč
Konferenční stolek ESUS Dekorhome
Konferenční stolek ESUS Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
14 590 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
14 590 Kč
Konferenční stolek ESUS 80 cm Dekorhome
Konferenční stolek ESUS 80 cm Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Měděná
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Dřevěný paraván 4dílný Dekorhome
Dřevěný paraván 4dílný Dekorhome
Hnědá
Není skladem
8 141 Kč
Bílá
Dodání do 10 dnů
7 806 Kč
Šedá
Není skladem
8 004 Kč
Dřevěný paraván 3dílný Dekorhome
Dřevěný paraván 3dílný Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
6 318 Kč
Bílá
Dodání do 10 dnů
5 836 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
5 608 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní