- Domů
- Nábytek
- Designový nábytek
- Odkládací stolek GAIA Dekorhome
Odkládací stolek GAIA Dekorhome
Kód produktu: INVI39710
Telefonická objednávka
Moderní a nadčasový konferenční stolek z pravé dřevěné dýhy a MDF v dubovém dekoru. Použít jej můžete i jako noční stolek. Nabízí úložný prostor ve formě šuplíku a odkládací police. Černý kovový rám tvoří kontrast k desce a podtrhuje industriální nádech stolu.
Barva:
přírodní hnědá / černá
Materiál:
dýha / kov / MDF
Rozměry:
šířka: 40 cm
hloubka: 35 cm
výška: 50 cm
rozměr zásuvky (ŠxHxV): 31 x 30 x 8 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit víceParametry
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 40 cm |
| HLOUBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| MATERIÁL | Dýha, MDF deska |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Noční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Dýha, MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
| POČET POLIC | 1 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 40 cm |
| HLOUBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| MATERIÁL | Dýha, MDF deska |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Noční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Dýha, MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
| POČET POLIC | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Odkládací stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Varianty produktu
Zlatá
Dodání do 14 dnů
7 690 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
7 690 Kč
Odkládací stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
7 690 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
7 690 Kč
Dodání do 14 dnů
7 690 Kč
10 500 Kč
Přidat do oblíbených
Odkládací stolek 3 ks GAIA Dekorhome
Dodání do 14 dnů
od 5 890 Kč
8 030 Kč
Přidat do oblíbených
Odkládací stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Přijímáme předobjednávky
od 3 890 Kč
5 590 Kč
Přidat do oblíbených
Jídelní stůl ECHO Dekorhome
Varianty produktu
Bílá
Dodání do 14 dnů
20 990 Kč
Beton
Dodání do 14 dnů
19 632 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
19 632 Kč
Jídelní stůl ECHO Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
20 990 Kč
Beton
Dodání do 14 dnů
19 632 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
19 632 Kč
Dodání do 14 dnů
od 19 632 Kč
27 770 Kč
Přidat do oblíbených








Zboží ihned, platba za 14 dní