- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Odkládací stolek NISA
Odkládací stolek NISA
Kód produktu: V-CH-NISA-LAW
Telefonická objednávka
Odkládací stolek NISA je vyroben z dýhované MDF v barvě dub zlatý a práškově lakované ocele.
Barva:
dub zlatý / černá
Materiál:
dýhovaná MDF / lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 40 cm
hloubka: 30 cm
výška: 60 cm
Nosnost:
20 kg
Hmotnost:
5 kg
Dodáváno v demontu.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 30 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOST | 5 kg |
| NOSNOST | 20 kg |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | Atypické |
Ke stažení
Nisa_manual.jpg (jpg, 60.2 kB)
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 30 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOST | 5 kg |
| NOSNOST | 20 kg |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | Atypické |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.







