- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské sestavy
- Fiera
- PC stůl FIERA
PC stůl FIERA
Telefonická objednávka
Tak jako naše děti rostou a dospívají, mění se i jejich pohled na prostor, ve kterém žijí. Nechtějí už nudný nábytek. Ve svém pokoji se chtějí cítit příjemně, potřebují jít s dobou. Přece jen, pokud mají k sobě domů pozvat kamarádů, jejich dětský či studentský pokoj musí nějak vypadat. Tuto starost vyřešíte velmi rychle a jednoduše sektorovým nábytkem FIERA.
Moderní design, jednoduché provedení, neutrální barva. Co však vaše dítě nejvíce přesvědčí, jsou atypické kožené úchytky, které dělají tento sektor originálním. FIERA sestava je vyrobena z laminované dřevotřísky. O kvalitě svědčí ABS páskování, které chrání hrany nábytku před poškrábáním a mechanickým poškozením. FIERA stojí na dřevěných nožičkách, což usnadňuje úklid pod nábytkem. Nábytek FIERA toho nabízí opravdu hodně!
Počítačový stůl FIERA poskytuje dostatek úložného prostoru. Tři zásuvky jsou dostatečně široké i hluboké, abyste do nich uložili školní předměty, kreativní pomůcky a vše, čemu potřebujete najít místo. Široká pracovní plocha bude vyhovovat při plnění školních povinností, hraní PC her nebo při různých kreativních aktivitách.
Barva:
bílá
Materiál:
DTD laminovaná / ABS / kůže
Rozměry:
šířka: 160 cm
hloubka: 40 cm
výška: 93 cm
výška nožiček: 15 cm
tloušťka materiálu: 16 mm
Hmotnost:
15 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 160 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 92 cm, 93 cm |
| HMOTNOST | 15 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD deska, Kůže |
| TYP STOLU | PC stůl, Počítačový, Pracovní, Psací |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 3 |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 160 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 92 cm, 93 cm |
| HMOTNOST | 15 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD deska, Kůže |
| TYP STOLU | PC stůl, Počítačový, Pracovní, Psací |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 3 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.





Zboží ihned, platba za 14 dní