- Domů
- Ložnice
- Věšáky a stojany na šaty
- Stojany na šaty
- Pojízdný stojan na šaty VERDONE
Pojízdný stojan na šaty VERDONE
Telefonická objednávka
Stojan na oblečení VERDONE si najde své místo v předsíni, ložnici, ale i v dětském pokoji.
Vyroben je z kovu v černém provedení. Na šatní tyč zavěste oblečení na ramínkách. Ve spodní části se nacházejí dvě kovové police, které mají po obvodu kovový rám, který zabraňuje pádu odložených věcí a předmětů.
VERDONE se může pyšnit i policí umístěnou nad šatní tyčí. Jednoduché přemisťování zajišťují kolečka s brzdami na dvou kolečkách.
Barva:
černá
Materiál:
kov / plast
Rozměry:
šířka: 90 cm
hloubka: 45 cm
výška: 185 cm
Nosnost:
40 kg
Hmotnost:
7,3 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 90 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 185 cm |
| HMOTNOST | 7,3 kg |
| NOSNOST | 40 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| KOLEČKA | Plastová |
| POČET POLIC | 3 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.


















