- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Polohovací křeslo JOWISZ
Polohovací křeslo JOWISZ
Telefonická objednávka
Stylové a moderní křeslo JOWISZ Vás naláká k odpočinku a lenošení.
Křeslo je čalouněno látkou v šedé barvě. Prošívání vysoké zádové opěrky, silné polstrování a čalouněné područky, to jsou přednosti křesla. Hlavní chloubou je funkce polohování, kde se pomocí jednoduchého mechanismu sklopí zádová opěrka a zároveň se vysune podnožka.
Barva:
šedá
Materiál:
látka
Rozměry:
šířka: 78 cm
hloubka: 98 - 160 cm
výška: 102 cm
hloubka sedu: 55 cm
výška sedu: 46 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
39 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 78 cm |
| HLOUBKA | 98 cm, 160 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| HMOTNOST | 39 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HLOUBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 78 cm |
| HLOUBKA | 98 cm, 160 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| HMOTNOST | 39 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HLOUBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.




Zboží ihned, platba za 14 dní