Postel CASSIDY
Telefonická objednávka
POSTEL CASSIDY
Představujeme Vám postel CASSIDY – klíč k dokonalému odpočinku a elegantnímu vzhledu vaší ložnice. Tato postel je dokonalou symbiózou moderního retro designu a vysokého komfortu, který si zaslouží každá ložnice.
- lůžko 140 x 200 cm
- lůžko 160 x 200 cm
Výběr rozměru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
PRVOTŘÍDNÍ MATERIÁLY
Vytvořená z kvalitního MDF a obložená přírodní dýhou v dekoru ořechu, postel CASSIDY přináší do vašeho domova kousek přírody a tepla. Čelo postele, čalouněné šedou sametovou látkou, dodává pocit luxusu a je jemné na dotek, což je přesně to, co potřebujete pro klidný večer s knihou v ruce.
Barvy šedá, ořech a zlatá spolu harmonicky ladí a umožňují posteli snadno zapadnout do široké palety interiérových stylů, od minimalistických až po bohatě dekorované.
ROBUSTNÍ KONSTRUKCE
Stabilitu a dlouhou životnost zajišťují nohy z kaučukovníkového dřeva, které jsou navíc zdobeny zlatým lemem, přidávající posteli ten správný šmrnc. Lamelové rošty, které jsou součástí postele, zajistí optimální podporu pro vaši vybranou matraci a zaručí tak bezchybný spánek.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
sametová látka / MDF s přírodní dýhou / kaučukovníkové dřevo
Rozměry:
šířka: 142 / 162 cm
hloubka: 208 cm
výška: 102 cm
výška ložné plochy od země: 29 cm
výška nožiček: 23 cm
Hmotnost:
57 / 58,9 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Díky jednoduché montáži ji můžete mít na zdi během několika minut.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Retro, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 142 cm, 162 cm |
| HLOUBKA | 208 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| HMOTNOST | 57 kg, 58,9 kg |
| MATERIÁL | Dýha, Látka, MDF deska, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x postel, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 140 x 200 cm, 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 29 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Retro, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 142 cm, 162 cm |
| HLOUBKA | 208 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| HMOTNOST | 57 kg, 58,9 kg |
| MATERIÁL | Dýha, Látka, MDF deska, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x postel, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 140 x 200 cm, 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 29 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Lavice BÉLOS manšestr Dekorhome
Lavice BÉLOS manšestr Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
1 490 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
1 490 Kč
Tmavě zelená
Dodání do 14 dnů
1 490 Kč
Šedo-krémová
Dodání do 14 dnů
1 490 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní