Postel FABRIZIA 90
Telefonická objednávka
Romantická postel FABRIZIA je jako stvořená pro menší i větší princezny, které si díky ní budou připadat, jakoby měli svůj pokoj na zámku.
Celá postel je vyrobená z lakované oceli v bílé barvě. Výrazným prvkem postele je čalouněné čelo v šedé sametové látce s jemným dekorativním prošíváním.
Matrace není součástí postele.
Barva:
bílá / šedá
Materiál:
ocel / látka
Rozměry:
šířka: 92 cm
hloubka: 209 cm
výška: 115 cm
rozměr lůžka: 90x200 cm
výška ložné plochy od země: 31,5 cm
výška nožiček: 26,5 cm
výška rámu: 5 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Elegantní |
| ŠÍŘKA | 92 cm |
| HLOUBKA | 209 cm |
| VÝŠKA | 115 cm |
| MATERIÁL | Kov |
| ROZMĚR LŮŽKA | 90 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 31,5 cm |
| TYP ROŠTU | Pevný |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Noční stolek ET-002VELVET
Noční stolek ET-003 VELVET
Šatní skříň RANDOM S-1
Šatní skříň RANDOM S-1
Dub wotan
Skladem
Kašmír
Skladem






Zboží ihned, platba za 14 dní