Postel LEVANTER 160
Telefonická objednávka
Elegantní postel LEVANTER 160 se stane dominantou Vaší ložnice. Postel se pyšní velkým prošívaným čelem.
Postel je čalouněná látkou v barevném provedení: šedá. Stojí na 5 cm vysokých chromových nožičkách. Součástí postele není matrace.
K posteli doporučujeme přikoupit noční stolky LEVANTER.
Barva:
šedá / chrom
Materiál:
látka / chromovaná ocel
Rozměry:
šířka: 267 cm
hloubka: 214 cm
výška: 108 cm
plocha lůžka: 160 x 200 cm
výška ložné plochy od země: 27 cm
výška nožiček: 5 cm
Dodáváno v demontu
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 267 cm |
| HLOUBKA | 214 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| HMOTNOST | 51 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ROZMĚR LŮŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 27 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Noční stolek CASSINA
Noční stolek CASSINA
Přírodní
Skladem
Ořech
Skladem
Prosklená komoda Dekorhome
Prosklená komoda Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
3 450 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
2 775 Kč
Šedá
Není skladem
3 124 Kč
Bílá lesk
Není skladem
3 293 Kč
Šedá lesk
Není skladem
3 552 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
2 898 Kč
Bílá / dub sonoma
Není skladem
2 956 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
2 898 Kč
Černá lesk
Není skladem
4 403 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní