Postel s přistýlkou ALESSIA VELVET
Telefonická objednávka
Stylová a zároveň praktická postel ALESSIA jejíž součástí je přistýlka pro každodenní spaní nebo i nečekané návštěvy. Přistýlka se jednoduše vytáhne. Maximální rozměr matrace na přistýlku je 90 x 195 x 18 cm.
Postel je čalouněná šedou sametovou látkou Bluvel s dekorativně prošíváným čelem. Součástí postele jsou rošty.
Matrace není součástí.
Barva:
šedá
Materiál:
látka / dřevo
Rozměry:
šířka: 100 cm
hloubka: 214 cm
výška: 92 cm
rozměr lůžka: 90 x 200 cm
výška ložné plochy od země: 50 cm
výška bočnice: 47 cm
výška nožiček: 3 cm
Hmotnost:
52 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 214 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| HMOTNOST | 52 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ROZMĚR LŮŽKA | 90 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 50 cm |
| PŘISTÝLKA | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 214 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| HMOTNOST | 52 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ROZMĚR LŮŽKA | 90 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 50 cm |
| PŘISTÝLKA | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.



Zboží ihned, platba za 14 dní