Postel s úložným prostorem NUVOLA
Telefonická objednávka
POSTEL NUVOLA
NUVOLA je postel, která okamžitě upoutá svým jemným a zároveň výrazným vzhledem. Její čalounění z trendové Bouclé látky v čisté bílé barvě působí měkce, elegantně a příjemně na dotek, díky čemuž vnese do vaší ložnice pocit vzdušnosti a klidu. Dodávána bez matrace. Doporučujeme zakoupit matraci o rozměru 160/180x200 cm z naší nabídky. Postel NUVOLA je elegantním a výrazným kouskem, který upoutá pozornost hned na první pohled a svým komfortem si vás získá při každém použití.
INTELIGENTNÍ ÚLOŽNÉ ŘEŠENÍ
Konstrukce je vyrobena z kombinace MDF, překližky a kovových částí. Za designově čistými liniemi se skrývá praktické řešení v podobě výklopného lamelového roštu, pod kterým naleznete úložný prostor na vše, co chcete mít uklizeno a zároveň vždy po ruce.
RŮZNÉ VELIKOSTI PRO KAŽDÝ PROSTOR
Postel NUVOLA je k dispozici ve dvou rozměrech. Vyberte si tu pravou velikost pro váš prostor a užijte si komfort bez kompromisů.
- 160x200 cm
- 180x200 cm
Výběr rozměru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
bílá
Materiál:
látka Bouclé / MDF / překližka / kov
Rozměry:
šířka: 172 / 192 cm
hloubka: 215 cm
výška: 118 cm
Nosnost:
110 kg / osoba
Hmotnost:
49,8 / 53,5 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 172 cm, 192 cm |
| HLOUBKA | 215 cm |
| VÝŠKA | 118 cm |
| HMOTNOST | 50 kg, 53,5 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, MDF deska, Překližka |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 160 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 31 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Kancelářská židle KA-K2031
Kancelářská židle KA-K2031
Růžová
Není skladem
2 241 Kč
Šedá
Skladem
2 241 Kč
Béžová
Skladem
2 241 Kč














Zboží ihned, platba za 14 dní