- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Vilgo
- Postel VILGO 15
Postel VILGO 15
Telefonická objednávka
Obývací pokoj, který reprezentuje váš styl a v neposlední řadě je centrem odpočinku a zábavy. Obývací sektorový systém VILGO bude pro vás lákavou volbou. Vyroben je z DTD laminované, dvířka jsou z MDF a samozřejmostí jsou ABS hrany. Obývací pokoj je oblečený do nikdy nestárnoucí bílé barvy s kombinací dub wotan. Nadčasovost a eleganci jí dodává bílý lesk, který se nachází na dvířkách.
Sektorový systém sestává z různých druhů nábytku, proto je jen na vás, zda dáte přednost zařízení menšímu nebo většímu obývacímu pokoji. VILGO dá nový šmrnc nejen vašemu obývacímu pokoji. Klidně jej můžete umístit i do ložnice, studentského pokoje nebo jídelny.
Postel VILGO 160 je ta pravá, potřebujete-li novou pohodlnou postel. Bílá barva v kombinaci s dub wotan dodá vašemu pokoji pocit čistoty a elegance a design, který se vám nezunuje ani za několik let. Postel je vyrobena z laminované DTD. Je dodávána bez roštu a matrace.
Barva:
bílá / dub wotan
Materiál:
DTD / ABS
Rozměry:
šířka: 166,2 cm
hloubka: 205,4 cm
výška: 89 cm
rozměr lůžka: 160 x 200 cm
výška nožiček: 10 cm
výška bočnice: 25,5 cm
tloušťka materiálu: 1,6 - 2,2 cm
Nosnost:
120 kg / lůžko
Hmotnost:
54,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 166 cm |
| HLOUBKA | 205 cm |
| VÝŠKA | 89 cm |
| HMOTNOST | 54,5 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 35 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.





Zboží ihned, platba za 14 dní