- Domů
- Pracovna
- Pracovní stoly
- Psací stůl ASTERIOS Dekorhome
Psací stůl ASTERIOS Dekorhome
Telefonická objednávka
MODERNÍ PSACÍ STŮL S JEDNODUCHÝM A ELEGANTNÍM DESIGNEM
Tento moderní psací stůl vyniká svou jednoduchostí a elegancí, což z něj činí ideální volbu pro různé účely. Můžete jej využít jako pracovní stolek pro práci s notebookem, menší konzolový stůl nebo dokonce jako stylový toaletní stolek. Pracovní deska je vyrobena z odolné MDF desky ve vysokém lesku, což dodává celkovému vzhledu stolu atraktivní a moderní prvek.

PEVNÁ KONSTRUKCE A STABILITA
Stolek je vybaven pevnými kovovými nohami, které zajišťují potřebnou stabilitu při každodenním používání. Je navržen tak, aby byl funkční, praktický a zároveň esteticky příjemný.
- 120 cm
- 140 cm
- 160 cm
Výběr rozměru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
stříbrná / bílá
Materiál:
kov / MDF deska
Rozměry:
šířka: 120 / 140 / 160 cm
hloubka: 60 cm
výška: 75 cm
tloušťka desky: 4 cm

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Elegantní, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | Konzolový, Počítačový, Pracovní, Psací, Toaletní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 4 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Elegantní, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | Konzolový, Počítačový, Pracovní, Psací, Toaletní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 4 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Nízký regál DTD / kov Dekorhome
Nízký regál DTD / kov Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 494 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 529 Kč
Šedá
Není skladem
1 276 Kč
Bílá lesk
Není skladem
1 385 Kč
Šedá lesk
Není skladem
1 385 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
1 598 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
1 460 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
1 380 Kč
Černá lesk
Není skladem
1 413 Kč
Kancelářský kontejner DTD / MDF Dekorhome
Kancelářský kontejner DTD / MDF Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 699 Kč
Dub
Dodání do 10 dnů
3 196 Kč
Regál DTD / eukalyptus Dekorhome
Regál DTD / eukalyptus Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 871 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 672 Kč
Šedá
Není skladem
1 454 Kč
Bílá lesk
Není skladem
1 488 Kč
Šedá lesk
Dodání do 10 dnů
1 475 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
1 531 Kč
Bílá / dub sonoma
Není skladem
1 417 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
1 458 Kč
Černá lesk
Není skladem
1 447 Kč











Zboží ihned, platba za 14 dní