- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Relaxační křeslo RYAN
Relaxační křeslo RYAN
Telefonická objednávka
Relaxační křeslo RYAN má jedinečný design a umožňuje snadné houpání, čímž spojuje komfort pohodlného relaxačního křesla a křesla houpacího.
Křeslo má mechanické polohování opěrky zad. Pomocí páky pod sedadlem sklopíte opěradlo do pohodlnější polohy. Při nastavení polohy opěradla se sedadlo synchronizovaně posune dopředu, čímž se hloubka sedáku zvětší ze 75 cm na komfortních 108 cm.
Křeslo je vyrobeno z textilní kůže tmavě hnědé barvy.
Stabilitu křesla zajišťuje velká dřevěná základna.
Křeslo je otáčivé, dřevěná základna v podobě prstence je zkonstruována tak, aby se s lehkostí pohybovala v kolejničce v černém podstavci.
Relaxační křeslo je dodáváno s podnožkou, která dopřeje více pohodlí při odpočinku.
Barva:
tmavě hnědá / olše
Materiál:
textilní kůže / dřevo
Rozměry křesla:
šířka: 67 cm
hloubka: 75 cm
výška: 98 cm
výška křesla po sklopení opěradla: 88 cm
hloubka sedáku po sklopení opěradla: 108 cm
výška sedu: 48 cm
Rozměry podnožky:
šířka: 51 cm
hloubka: 45 cm
výška: 45 cm
Nosnost:
150 kg
Dodáváno v demontu. 
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍŘKA | 67 cm |
| HLOUBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HMOTNOST | 20 kg |
| NOSNOST | 150 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x křeslo, 1x taburet |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 50 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 67 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 75 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 98 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍŘKA | 67 cm |
| HLOUBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HMOTNOST | 20 kg |
| NOSNOST | 150 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x křeslo, 1x taburet |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 50 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 67 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 75 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 98 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Paraván s fotografickými okny Dekorhome
Paraván s fotografickými okny Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
3 959 Kč
Bílá
Dodání do 14 dnů
3 890 Kč















Zboží ihned, platba za 14 dní