- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Rozkládací jídelní stůl TIAGO
Rozkládací jídelní stůl TIAGO
Telefonická objednávka
FLEXIBILNÍ ŘEŠENÍ PRO VÁŠ DOMOV
Praktický rozkládací jídelní stůl je ideálním řešením do každé jídelny či kuchyně, kde je potřeba variabilního prostoru. Díky možnosti rozložení snadno přizpůsobíte délku stolu podle počtu hostů nebo aktuálních potřeb.
KVALITNÍ ZPRACOVÁNÍ A ODOLNÉ MATERIÁLY
Stolová deska i nohy jsou vyrobené z laminované MDF, která se vyznačuje vysokou odolností a snadnou údržbou. Hrany jsou opatřeny ABS hranami pro ještě větší životnost a ochranu proti poškození.
ELEGANTNÍ DESIGN
Stůl je k dispozici v několika barevných variantách. Díky tomu stůl snadno sladíte s dalším nábytkem a vytvoříte příjemnou atmosféru v jídelně, kuchyni i obývacím pokoji.
- dub lancelot / bílá
- dub craft / černá
- dub hikora / kašmír
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
MDF laminováná / ABS hrany / masivní dřevo
Rozměry:
šířka: 140 - 220 cm
hloubka: 80 cm
výška: 76 cm
Hmotnost:
57 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 140 cm, 220 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 59,5 kg |
| MATERIÁL | ABS, MDF deska, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 140 cm, 220 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 59,5 kg |
| MATERIÁL | ABS, MDF deska, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní židle 2 ks látka / kov Dekorhome
Jídelní židle 2 ks látka / kov Dekorhome
Hnědá
Není skladem
4 532 Kč
Černá
Není skladem
5 446 Kč
Krémová
Není skladem
5 446 Kč
Modrá
Není skladem
4 785 Kč
Vínová
Není skladem
4 636 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
4 612 Kč
Světle zelená
Není skladem
4 612 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
4 785 Kč
Žlutá
Není skladem
4 993 Kč
Světle šedá
Není skladem
4 785 Kč















Zboží ihned, platba za 14 dní
Andsa
Andsa