- Domů
- Obývací pokoj
- Pohovky a gauče
- Rozkládací pohovka ASB-C3030
Rozkládací pohovka ASB-C3030
Telefonická objednávka
ROZKLÁDACÍ POHOVKA ASB-C3030
Pohovka ASB-C3030 je vyrobena s důrazem na eleganci a praktičnost a představuje ztělesnění podstaty skandinávského designu. Čalounění látkou s jemnou žebrovanou strukturou dodává pohovce měkký a zároveň odolný povrch, zatímco nohy z masivního dřeva v přírodním provedení navozují atmosféru tepla domova. Tento kousek nejenže doplní každý interiér svým nenápadným půvabem, ale je také důkazem nadčasového stylu a kvality.
POHODLÍ A VZHLED
Nosná konstrukce je vyrobena z masivního kaučukového dřeva, které zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost. Funkce click-clack umožňuje snadné a tiché sklopení opěradla do vodorovné polohy, čímž vznikne pohodlná plocha pro odpočinek nebo přespání. Pohovka je navržena tak, aby kombinovala komfort se stylovým designem a praktickým využitím v menších i větších prostorách.
VÝBĚR BAREV
Vyberte si ze dvou barevných variant čalounění krémové nebo klasické šedé a dodejte svému interiéru šmrnc. Kombinace s robustními masivními nohami dodává pohovce útulný vzhled.
- krémová
- šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Mateiál:
látka / dřevo / PU pěna
Rozměry:
šířka: 186 cm
hloubka: 106 cm
výška: 84 cm
šířka sedu: 186 cm
hloubka sedu: 53 cm
výška sedu: 41 cm
Nosnost:
300 kg
Hmotnost:
36 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 186 cm |
| HLOUBKA | 106 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOST | 36 kg |
| NOSNOST | 300 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, PUR pěna |
| ŠÍŘKA SEDU | 186 cm |
| HLOUBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| PODRUČKY | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.

















Zboží ihned, platba za 14 dní