- Domů
- Kuchyň
- Kuchyňské vozíky
- Servírovací vozík ALADAR
Servírovací vozík ALADAR
Telefonická objednávka
Servírovací stolek ALADAR s kolečky je malý, praktický kousek, se kterým bude servírování hračka. Poskytuje patrovou odkládací plochu na láhve, kde umístíte až pět lahví, další odkládací plochu na láhve a sklenice ve spodní části. Ve vrchní části zas najdete odkládací prostor například na mísu ovoce či menší občerstvení. Kolečka umožňují snadnou manipulaci a přesouvání po prostoru. Stolek je tvořen kombinací MDF a kovu.
Barva:
černá / stříbrná
Materiál:
MDF / kov
Rozměry:
šířka: 47 cm
hloubka: 47 cm
výška: 74 cm
Hmotnost:
7,7 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Nadčasový, Příruční, Praktický |
| ŠÍŘKA | 47 cm |
| HLOUBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| PRŮMĚR | 47 cm |
| HMOTNOST | 7,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | Odkládací, Příruční, Servírovací |
| MATERIÁL DESKY | Kov, MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov, Plast |
| NOHY STOLU | 4 kolečka |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Nadčasový, Příruční, Praktický |
| ŠÍŘKA | 47 cm |
| HLOUBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| PRŮMĚR | 47 cm |
| HMOTNOST | 7,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | Odkládací, Příruční, Servírovací |
| MATERIÁL DESKY | Kov, MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov, Plast |
| NOHY STOLU | 4 kolečka |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Alternativní produkty5
Zahradní barový vozík polyratan Dekorhome
Zahradní barový vozík polyratan Dekorhome
Hnědá
Skladem
1 773 Kč
Černá
Skladem
3 159 Kč
Šedá
Skladem
3 217 Kč
Zahradní barový vozík polyratan Dekorhome
Zahradní barový vozík polyratan Dekorhome
Hnědá
Není skladem
6 117 Kč
Černá
Není skladem
6 215 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
6 190 Kč







