- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní křesla a židle
- Skládací zahradní židle 2 ks Dekorhome
Skládací zahradní židle 2 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
Naše sada moderních jídelních židlí na sebe na vaší zahradě, dvorku, ale i v jídelně strhne pozornost.
Pohodlné židle mají pevnou konstrukci z práškově lakované oceli a silné textilenové látky, výborně proto vzdorují povětrnostním vlivům a snadno se čistí. Když je právě nepotřebujete, můžete je také bez námahy složit, abyste ušetřili místo. Hoďte starosti za hlavu a užívejte si čerstvého vzduchu na těchto odolných zahradních jídelních židlích!
Balení obsahuje 2 textilenové jídelní židle.
Barva:
krémová
šedá
šedohnědá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
ocel / textilen
Rozměry:
šířka: 62 cm
hloubka: 59 cm
výška: 93 cm
Hmotnost:
5,3 kg

| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 62 cm |
| HLOUBKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| HMOTNOST | 5,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Textilen |
| OBSAH SETU | 2x židle |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Zahradní domek 257 x 205 x 178 cm ocel Dekorhome
Zahradní domek 257 x 205 x 178 cm ocel Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
10 125 Kč
Zelená
Není skladem
10 142 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
11 320 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
10 796 Kč
Zahradní domek 194 x 121 x 181 cm ocel Dekorhome
Zahradní domek 194 x 121 x 181 cm ocel Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
6 804 Kč
Zelená
Dodání do 10 dnů
6 214 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
7 513 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
8 337 Kč
Zahradní lavice 120 cm polyratan / akácie Dekorhome
Zahradní lavice 120 cm polyratan / akácie Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
1 655 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
1 574 Kč

















Zboží ihned, platba za 14 dní