- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle
- Stohovatelná jídelní židle KARDOS TYP 2
Stohovatelná jídelní židle KARDOS TYP 2
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ ŽIDLE KARDOS TYP 2
Zahradní židli KARDOS TYP 2 charakterizuje jednoduchý a praktický design. Ideální je do kuchyně, na terasu nebo balkon a stvořená na zahradu. Tato židle je stvořena pro ty, kteří hledají kousek, který je zároveň stylový a funkční. Díky jejímu univerzálnímu designu a snadné údržbě se hodí do různých prostředí, kde přináší šmrnc a pohodlí. Díky područkám umocnujě pohodlí.

STOHOVATELNOST PRO ÚSPORU PROSTORU
Vyrobena je z kvalitního plastu v kombinaci zelené / černé na konstrukci a béžové na opěradle a sedáku. Židle je stohovatelná, což znamená, že ji umíte pokládat na sebe a s lehkostí přemístit, kde právě potřebujete. Tato vlastnost ji činí žádanou při akcích jako školení, firemní akce či konference.
- zelená / béžová
- černá / béžová
- bílá / béžová
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
plast
Rozměry:
šířka: 56,5 cm
hloubka: 53 cm
výška: 81 cm
výška sedu: 46,5 cm
zádová opěrka: 38,5 cm
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 56,5 cm |
| HLOUBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HMOTNOST | 5,3 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Stohovatelná jídelní židle KARDOS TYP 1
Dřevěný zahradní domek ASKOLA 2 s přístavkem 150 Dekorhome
Dřevěný zahradní domek ASKOLA 2 s přístavkem 150 Dekorhome
Šedá
Není skladem
47 977 Kč
Antracit
Není skladem
47 977 Kč
Smrk
Není skladem
39 074 Kč












