- Domů
- Osvětlení
- Osvětlení podle místností
- Osvětlení do ložnice
- Stojací lampa CROMINA LED
Stojací lampa CROMINA LED
Telefonická objednávka
Stojací lampa CROMINA se stane elegantním a funkčním doplňkem vašeho interiéru. Je vyrobena z masivní oceli a její černá základna zajišťuje stabilitu a odolnost. Lampa je vybavena ořechovým / zeleným stínidlem, které jí dodává jedinečný a příjemný vzhled.
Led žárovka je součástí balení.
Barva:
ořech
zelená
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / látka + PVC
Rozměry:
šířka: 24 cm
hloubka: 24 cm
výška: 178 cm
závit pro žárovku: E27
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
7 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice |
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 24 cm |
| HLOUBKA | 24 cm |
| VÝŠKA | 178 cm |
| PRŮMĚR | 24 cm |
| HMOTNOST | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PVC |
| TYP LAMPY | Stojací |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rozkládací pohovka látka Dekorhome
Boxspringová postel LYDIA 90
Pohovka 3místná látka / dřevo Dekorhome
Pohovka 3místná látka / dřevo Dekorhome
Hnědá
Není skladem
7 681 Kč
Zelená
Není skladem
9 105 Kč
Modrá
Není skladem
9 301 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
10 122 Kč
Žlutá
Není skladem
7 614 Kč
Světle šedá
Není skladem
9 175 Kč
Postel s úložným prostorem ELIOT 120
Postel s úložným prostorem ELIOT 120
Šedá
Dodání 10-14 dnů
10 208 Kč
Béžová
Dodání 10-14 dnů
10 208 Kč
Starorůžová
Není skladem
10 262 Kč





Zboží ihned, platba za 14 dní