Stojací lampa KAINEUS Dekorhome
Telefonická objednávka
Originální a designová stojací lampa KAINEUS oplývající přirozeným rustikálním šarmem má celkovou výšku 154 cm a spolu s ní si vnesete do domu skutečný trendy kousek.
Čtyři stínidla jsou vyrobena z longanového masivního dřeva, které je ponechané ve své přirozené kráse. Celé svítidlo je laděno ve venkovském přírodním stylu. Černý kovový podstavec a konstrukce dodávají lampě na její eleganci.
Upozornění: Každá lampa je jedinečná. Vzhledem k tomu, že se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky, hrbolky nebo drobné rozměrové odchylky.
Vhodné pro žárovky energetických tříd A++ až E. Žárovky nejsou součástí balení.
Barva:
černá / přírodní
Materiál:
dřevo longan / kov
Rozměry:
šířka: 44 cm
hloubka: 35 cm
výška: 154 cm
rozměr stínidla: 20 x 20 x 38 cm
rozměr základny: 35 x 35 x 2 cm
délka kabelu: 300 cm
patice: 4x E27 max. 60 Watt
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice |
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Rustikální, Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 44 cm |
| HLOUBKA | 35 cm |
| DÉLKA | 300 cm |
| VÝŠKA | 154 cm |
| HMOTNOST | 13,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| TYP LAMPY | Stojací |
| POČET STÍNIDEL | 4 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Pohovka DRYÁS Dekorhome
Pohovka AITHRA Dekorhome
Pohovka AITHRA Dekorhome
Růžová
Dodání do 14 dnů
27 590 Kč
Tyrkysová
Není skladem
26 259 Kč
Tmavě zelená
Dodání do 14 dnů
26 290 Kč
Konferenční stolek KLYTIOS Dekorhome
Konferenční stolek KLYTIOS Dekorhome
30x30x45 cm Není skladem 2 490 Kč 40x40x45 cm Není skladem 2 990 Kč 90x60x50 cm Dodání do 14 dnů 8 690 KčPsací stůl s úložným prostorem BOREAS Dekorhome
Chesterfield postel PALLAS Dekorhome
Rokládací jídelní stůl KAINEUS Dekorhome
Rokládací jídelní stůl KAINEUS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
35 190 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
35 190 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
35 190 Kč
Grafit
Dodání do 14 dnů
35 990 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní