Stojací lampa LUANDA Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantní stojací lampa v klasickém barokním stylu vás jistě okouzlí na první pohled.
Lesklý stojan v nadčasové černé, stříbrné či zlaté barvě dodává stojací lampě jemný nádech luxusu. Společně se skládaným látkovým stínidlem tvoří noblesní a harmonický celek a poskytnou vašemu prostoru příjemné a měkké světlo.
Tato lampa má patice pro žárovky energetických tříd: A++ až E. Žárovky nejsou součástí balení.
Barva:
zlatá / černá
černá
stříbrná / bílá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / látka (nylon + polyamid)
Rozměry:
šířka: 40 cm
hloubka: 40 cm
výška: 160 cm
Rozměry stínidla:
šířka: 28 - 40 cm
hloubka: 28 - 40 cm
výška: 55 cm
průměr základny: 35 cm
délka kabelu: 220 cm
patice: E27 max. 60 W
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice |
| STYL | Moderní, Barokní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 40 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 160 cm |
| HMOTNOST | 9,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Nylon |
| TYP LAMPY | Stojací |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Křeslo DAFNE Dekorhome
Dvojité polohovací TV křeslo KYKLOP Dekorhome
Dvojité polohovací TV křeslo KYKLOP Dekorhome
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
16 290 Kč
Pohovka DRYÁS Dekorhome
Pohovka AITHRA Dekorhome
Pohovka AITHRA Dekorhome
Růžová
Dodání do 14 dnů
27 590 Kč
Tyrkysová
Není skladem
26 259 Kč
Tmavě zelená
Dodání do 14 dnů
26 290 Kč





















Zboží ihned, platba za 14 dní