- Domů
- Obývací pokoj
- Police a regály
- Regály
- Stojan na květiny BAMIR TYP 3
Stojan na květiny BAMIR TYP 3
Telefonická objednávka
Pokud jste milovníkem květin, nabízíme řešení v podobě stojanu na květiny. BAMIR TYP 3, který je moderní a přehledný.
Konstrukce je vyrobena z kovu ve zlaté barvě. Pyšní se šesti policemi, které prakticky unesou až 7 květin.
BAMIR TYP 3 stojí pevně na nohou, na kterých se nacházejí rektifikační šrouby, které slouží k vyrovnání nerovnosti na podlaze.
Uplatní se v předsíni, obývacím pokoji nebo v hale.
Barva:
zlatá
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 43,5 cm
hloubka: 22 cm
výška: 108 cm
tloušťka tyče: 1,6 cm
výška nožiček: 1 cm
nosnost police: 2 kg
Hmotnost:
1,8 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Moderní |
| ŠÍŘKA | 43,5 cm |
| HLOUBKA | 22 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| HMOTNOST | 1,8 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET POLIC | 6 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
TV stolek THOR Dekorhome
TV stolek THOR Dekorhome
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
9 690 Kč
TV stolek THOR Dekorhome
TV stolek THOR Dekorhome
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
13 290 Kč





