- Domů
- VÁNOČNÍ DÁRKY
- Stropní světlo FLORIDA LED
Stropní světlo FLORIDA LED
Telefonická objednávka
Stylové a užitečné stropní svítidlo, které bude dokonalým doplňkem vašeho interiéru bez ohledu na jeho styl. Disponuje výkonným 18W LED světelným zdrojem, který poskytuje jasné a energeticky úsporné osvětlení.
Světlo je zvenku černé, uvnitř zlaté a bílé akrylové stínidlo.
Barva:
černá / bílá / zlatá
Materiál:
kov / akryl
Rozměry:
šířka: 33 / 38 cm
hloubka: 33 / 38 cm
výška: 6 / 7,5 cm
Výběr průměru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Hmotnost:
0,5 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Ložnice, Kuchyně, Chodba / Předsíň, Koupelna |
| STYL | Moderní |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 33 cm, 38 cm |
| HLOUBKA | 33 cm, 38 cm |
| VÝŠKA | 6 cm, 7,5 cm |
| PRŮMĚR | 33 cm, 38 cm |
| HMOTNOST | 0,5 kg |
| MATERIÁL | Akryl, Kov |
| TYP LAMPY | Stropní |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Zásuvková komoda Dekorhome
Zásuvková komoda Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
6 475 Kč
Šedá
Není skladem
6 534 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 10 dnů
6 579 Kč
















