- Domů
- Obývací pokoj
- Taburety a podnožky
- Taburet COSBY
Taburet COSBY
Kód produktu: V-CH-COSBY-PUFA
Telefonická objednávka
Moderní taburet COSBY s ozdobnými třásněmi.
Taburet je čalouněný sametovou potahovou látkou a konstrukce v dolní části je vyrobená z chromované oceli ve zlaté barvě.
Barva:
světle modrá / zlatá
Materiál:
sametová látka / chromovaná ocel
Rozměry:
průměr: 39 cm
výška: 39 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
2,9 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Moderní |
| ŠÍŘKA | 39 cm |
| HLOUBKA | 39 cm |
| VÝŠKA | 39 cm |
| HMOTNOST | 2,9 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Konferenční stolek SELENA
Dostupnost dle variant
od 3 790 Kč
4 229 Kč
Přidat do oblíbených
Konferenční stolek UNIVERSE 55 cm
Varianty produktu
Zlatá
Není skladem
4 335 Kč
Černá / šedá
Není skladem
2 522 Kč
Stříbrná
Není skladem
4 939 Kč
Konferenční stolek UNIVERSE 55 cm
Zlatá
Není skladem
4 335 Kč
Černá / šedá
Není skladem
2 522 Kč
Stříbrná
Není skladem
4 939 Kč
Dostupnost dle variant
od 2 522 Kč
Přidat do oblíbených
Křeslo samet / dřevo Dekorhome
Dodání do 10 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kupónem 5 334 Kč
od 4 652 Kč
5 768 Kč
Přidat do oblíbených


