- Domů
- Obývací pokoj
- Taburety a podnožky
- Taburet NAIDA
Taburet NAIDA
Kód produktu: KO0000204863
Telefonická objednávka
Dopřejte své domácnosti romantický nádech s pleteným taburetem NAIDA.
Taburet z luxusní vlny v krémové nebo šedé barvě, je doplněn dřevěnými nohami. Snímatelný pletený potah.
Zapadne do každého interiéru, sjednotí doplňky a získá si váš obdiv.
Barva:
krémová
šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
vlna / dřevo
Rozměry:
šířka: 33 cm
hloubka: 33 cm
výška: 35 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
4 kg
Dodáváno smontované.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Rustikální, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 33 cm |
| HLOUBKA | 33 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| PRŮMĚR | 33 cm |
| HMOTNOST | 4 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo, Vlna |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| SNÍMATELNÝ POTAH | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Rustikální, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 33 cm |
| HLOUBKA | 33 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| PRŮMĚR | 33 cm |
| HMOTNOST | 4 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo, Vlna |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| SNÍMATELNÝ POTAH | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Postel s přistýlkou a úložným prostorem AUSTIN NEW
Varianty produktu
Bílá
Dodání do 14 dnů
7 932 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
7 932 Kč
Dub
Dodání do 14 dnů
7 932 Kč
Postel s přistýlkou a úložným prostorem AUSTIN NEW
Bílá
Dodání do 14 dnů
7 932 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
7 932 Kč
Dub
Dodání do 14 dnů
7 932 Kč
Dodání do 14 dnů
7 932 Kč
9 770 Kč
Přidat do oblíbených
Postel s přistýlkou NORDO
Dodání do 14 dnů
od 5 950 Kč
6 902 Kč
Přidat do oblíbených











