- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské židle a křesla
- Pohovky a křesla
- Trojmístná rozkládací pohovka AGA P
Trojmístná rozkládací pohovka AGA P
Telefonická objednávka
Rozkládací pohovka AGA je praktická a skvěle zapadne do dětského pokoje.
Pro zajištění maximálního pohodlí během odpočinku je pohovka vybavena pěnou T25, která zajišťuje měkkost a pružnost, ale také správnou podporu pro tělo.
Velký polštář v barvě čalounění je součástí sady.
Po rozložení získáte prostor pro spaní o rozměrech 180x150 cm.
V nabídce je i v levém provedení.
Barva:
hnědá / béžová (Alova 07 / Alova 67)
šedá / růžová (Malmo 61 / Malmo 90)
šedá / černá (Alova 04 / Alova 10)
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka (100% Polyester) / dřevo / pěna
Rozměry:
šířka: 218 cm
hloubka: 80 cm
výška: 77 cm
šířka sedu: 179 cm
hloubka sedu: 77 cm
výška sedu: 44 cm
plocha na spaní: 180x150 cm
Nosnost:
180 kg
Montáž:
Sedačka může být při doručení již z větší části smontovaná. Proto zákazníkům doporučujeme, aby si před montáží pečlivě změřili nejen místo, kde má být sedačka umístěna, ale i šířku dveří. V případě jakýchkoli otázek ohledně montáže konkrétní sedačky nás neváhejte kontaktovat.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Minimalistický, Jednoduchý, Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 218 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, Pěna |
| ŠÍŘKA SEDU | 179 cm |
| HLOUBKA SEDU | 77 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Minimalistický, Jednoduchý, Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 218 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, Pěna |
| ŠÍŘKA SEDU | 179 cm |
| HLOUBKA SEDU | 77 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Nástěnný regál ATALANTA 90 cm Dekorhome
Nástěnný regál ATALANTA 90 cm Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
2 590 Kč
Dub divoký
Není skladem
2 466 Kč
Konferenční stolek IFITOS Dekorhome
Konferenční stolek ECHO Dekorhom
Konferenční stolek ECHO Dekorhom
Bílá
Není skladem
7 390 Kč
Šedá
Není skladem
6 990 Kč
Beton
Není skladem
7 105 Kč
Regál ATALANTA 115x80 cm Dekorhome
Regál ATALANTA 115x80 cm Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
4 096 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní