- Domů
- Vitrína Corona borovice Dekorhome
Vitrína Corona borovice Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento vysoce kvalitní dřevěný kredenc je luxusním kusem nábytku v mexickém stylu „Corona“. Navoskované borové dřevo vyzařuje rustikální mexický šarm, a i proto je tento příborník s vitrínou skvělým doplňkem do vašeho obývacího pokoje nebo jídelny.
Tento odolný a robustní příborník je zhotovený z masivního borovicového dřeva. Devět poliček v horních části skříně je ideální k vystavení skleniček nebo jídelních souprav, ale stejně dobře se hodí i k uložení a organizaci knih, časopisů, CD nebo dokumentů. Prosklená dvířka vám umožňují vystavit předměty a zároveň je chránit před prachem. Tři zásuvky a tři skříňky ve spodní části skříně pojmou velké množství vašich osobních potřeb.
V dodávce zasíláme kredenc s vitrínou a příborník. Montáž je snadná.
Barva:
bílá
šedá
přírodní borovice
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní borové dřevo / kov / sklo
Rozměry horní vitrína:
šířka: 132 cm
hloubka: 37,5 cm
výška: 118 cm
Rozměry spodní příborník:
šířka: 132 cm
hloubka: 43 cm
výška: 78 cm
Hmotnost:
75,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Venkovský |
| ŠÍŘKA | 132 cm |
| HLOUBKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 196 cm |
| HMOTNOST | 75,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo, Sklo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 3 |
| POČET POLIC | 9 |
| DVEŘE | Dveře na pantech |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Sedací souprava rozkládací LAMORA U
Sedací souprava rozkládací LAMORA U
Pravá Dodání do 14 dnů 38 590 Kč Levá Dodání do 14 dnů 38 590 KčShaggy koberec ANNAG
Závěsná lampa kov / mangovníkové dřevo Dekorhome
Závěsná lampa kov / mangovníkové dřevo Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 261 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
3 344 Kč
Stříbrná
Není skladem
3 261 Kč
Mosaz
Dodání do 10 dnů
3 226 Kč



















Zboží ihned, platba za 14 dní