- Domů
- Zahrada
- Zahradní altány, pergoly a stany
- Zahradní altány
- Zahradní altán se závěsy 3x6 m bílá Dekorhome
Zahradní altán se závěsy 3x6 m bílá Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento zahradní altán vám přijde náramně vhod při pořádání různých venkovních akcí, jako jsou představení, svatby, grilovačky, večírky, kempování a tak dále. Můžete si ho také rychle postavit za domem vždy, když se s přáteli a hosty budete chtít schovat před sluníčkem.
Tento praktický party stan má rám z ocelových a práškovým nástřikem ošetřených trubek a je velmi pevný a odolný. Střecha a odnímatelné závěsy jsou vyrobeny ze speciální polyesterové látky potažené vrstvou PA a skvěle odolávají jak UV záření, tak i ostatním klimatickým vlivům. Altán je proto ideální na každodenní venkovní použití! Boční stěny vám umožní užít si večer v klidu a v soukromí, aniž by vás obtěžoval dotěrný hmyz. Sestavení stanu je navíc velmi snadné, zvládnete ho dát dohromady jedna dvě.
POZNÁMKA: NIKDY tento produkt nepoužívejte za špatného počasí, například při silném větru, hustém dešti, sněhu, bouřce apod.
Barva:
bílá / černá
Materiál:
tubulární ocel / látka (100% polyester)
Rozměry:
šířka: 6 m
hloubka: 2,98 m
výška: 2,7 m
výška po střechu: 2 m
Hmotnost:
38 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 6 m |
| DÉLKA | 2,98 m |
| VÝŠKA | 2,7 m |
| HMOTNOST | 38 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA PO STŘECHU | 2 m |
| MATERIÁL KONSTRUKCE | Lakovaná ocel |
| MATERIÁL ZASTŘEŠENÍ | 100% Polyester |
| BARVA KONSTRUKCE |
|
| BARVA ZASTŘEŠENÍ |
|
| BOČNICE(SOUČÁST BALENÍ) | Ano |
| ODOLNOST PROTI DEŠTI | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 6 m |
| DÉLKA | 2,98 m |
| VÝŠKA | 2,7 m |
| HMOTNOST | 38 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA PO STŘECHU | 2 m |
| MATERIÁL KONSTRUKCE | Lakovaná ocel |
| MATERIÁL ZASTŘEŠENÍ | 100% Polyester |
| BARVA KONSTRUKCE |
|
| BARVA ZASTŘEŠENÍ |
|
| BOČNICE(SOUČÁST BALENÍ) | Ano |
| ODOLNOST PROTI DEŠTI | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Zahradní stůl / skříň UNITY XL 207L
Zahradní stůl / skříň UNITY XL 207L
Hnědá
Skladem
Grafit
Skladem
Zahradní set ROSARIO BALCONY
Zahradní set ROSARIO BALCONY
Hnědá
Skladem
Grafit
Skladem










Zboží ihned, platba za 14 dní