- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní stoly
- Zahradní barový stůl polyratan Dekorhome
Zahradní barový stůl polyratan Dekorhome
Telefonická objednávka
Barový stolek s úložnými policemi je ideální volba pro jakýkoli dům, zahradu, bar, hospodu, restauraci atd.
Tento rohový barový stolek je vyrobený z PE ratanu a ocelového rámu, takže má dlouhou životnost a je stabilní. V postranním úložném stojanu jsou 3 police, kam si můžete uložit řadu věcí na dosah ruky. Bistro stolek má velmi lehkou konstrukci, takže se snadno přemisťuje.
Barva:
hnědá
šedá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
ocel / polyratan
Rozměry stolu:
šířka: 100 cm
hloubka: 50 cm
výška: 105 cm
Hmotnost:
28,6 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Ratanový |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| HMOTNOST | 28,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Umělý ratan |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Barový, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Plast |
| MATERIÁL NOHOU | Kov, Plast |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Voděodolná poduška na zahradní lavici Dekorhome
Voděodolná poduška na zahradní lavici Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
881 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
968 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
1 154 Kč
Béžová
Dodání do 10 dnů
985 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
877 Kč
Šedohnědá taupe
Skladem
560 Kč
Tmavě šedá
Skladem
665 Kč














Zboží ihned, platba za 14 dní