- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní jídelní sety
- Zahradní bistro set 3 ks Dekorhome
Zahradní bistro set 3 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento bistro set má stylový a nadčasový design a bude skvělou volbou pro pohodlné posezení na zahradě nebo na terase.
Díky hliníkovému rámu s práškovým nástřikem jsou židle velmi robustní a odolné. Vrchní část je vyrobeny z měkkého textilenu, který je odolná proti povětrnostním vlivům. Židle se navíc dají nastavit do 7 pozic, takže vždy snadno najdete tu nejpohodlnější polohu. Stůl je vyroben z oceli a skla a je ideální pro umístění jídla, nápojů nebo dokonce rostlin v květináčích. Můžete jej použít také jako stolek na kávu nebo čaj. Navíc se snadno čistí vlhkým hadříkem.
Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.
Čištění: Použijte jemný mýdlový roztok.
Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.
Barva:
černá
černá / šedá / stříbrná
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
práškově lakovaný hliník / textilen / sklo / železo
Rozměry stolu:
šířka: 60 cm
hloubka: 60 cm
výška: 72 cm
tloušťka desky: 5 mm
Rozměry židle:
šířka: 54 cm
hloubka: 73 cm
výška: 107 cm
šířka sedu: 44 cm
hloubka sedu: 44 cm
výška sedu: 43,5 cm
Hmotnost:
15 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 54 cm, 60 cm |
| HLOUBKA | 60 cm, 73 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| PRŮMĚR | 60 cm |
| HMOTNOST | 15 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo, Textilen |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 44 cm |
| HLOUBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 60 cm |
| HLOUBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLU | 72 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 54 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 60 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 107 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 54 cm, 60 cm |
| HLOUBKA | 60 cm, 73 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| PRŮMĚR | 60 cm |
| HMOTNOST | 15 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo, Textilen |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 44 cm |
| HLOUBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 60 cm |
| HLOUBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLU | 72 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 54 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 60 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 107 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní sedací souprava 7 ks Dekorhome
Zahradní sedací souprava 7 ks Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
21 435 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
27 730 Kč
Šedá / akácie
Není skladem
23 698 Kč
Černá / akácie
Dodání do 10 dnů
21 617 Kč
Přenosné ohniště Dekorhome
Zahradní sedací souprava 7 ks BARBORA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 7 ks BARBORA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
21 321 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
21 874 Kč
Zahradní jídelní set 3 ks Dekorhome
Zahradní sedací souprava 6 ks VERONIKA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 6 ks VERONIKA Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
13 475 Kč
Černá
Není skladem
13 560 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
9 761 Kč
Černá / bílá
Není skladem
9 725 Kč
Zahradní truhlík s treláží 100x43x142 cm PP Dekorhome
Zahradní truhlík s treláží 100x43x142 cm PP Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
3 999 Kč
Bílá
Dodání do 10 dnů
3 999 Kč
Zelená
Není skladem
5 906 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
4 146 Kč
Zahradní vyvýšené záhony 2 ks jedle Dekorhome
Zahradní vyvýšené záhony 2 ks jedle Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
1 598 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 10 dnů
1 564 Kč





















Zboží ihned, platba za 14 dní