- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní jídelní sety
- Zahradní jídelní set 2+1 JENAR
Zahradní jídelní set 2+1 JENAR
Kód produktu: 0000254779
Telefonická objednávka
ZAHRADNÍ SET JENAR
Zahradní set JENAR je ideálním řešením pro každého, kdo hledá pohodlný a stylový nábytek do zahrady, altánku, na terasu nebo balkon. Vyrobený z kvalitního umělého ratanu v bílé barvě, tento set je odolný a snadno udržovatelný, což zaručuje jeho dlouhou životnost a neustálou krásu.

PRAKTICKÉ A VERSATILNÍ VYUŽITÍ
Sada obsahuje dvě pohodlná křesla a kulatý stůl s vrchní deskou z tvrzeného skla, která je odolná a snadno se čistí. Set je ideální pro relaxaci a společenské setkání během teplých letních dnů i chladnějších večerů.

STOHOVATELNÁ KŘESLA PRO SNADNOU MANIPULACI
Křesla ze setu JENAR jsou stohovatelná, což usnadňuje jejich přenášení a skladování. Ať už potřebujete set přemístit nebo zazimovat, jeho manipulace je rychlá a jednoduchá.

CELOROČNÍ VYUŽITÍ
Set JENAR je navržen tak, aby sloužil po celý rok. Na jaře a v létě je skvělým místem pro grilovačky a odpočinek, na podzim a v zimě může být přemístěn na krytou terasu nebo balkon, kde poskytne útočiště před chladným počasím.

ODOLNÝ UMĚLÝ RATAN A NENÁROČNÁ ÚDRŽBA
Umělý ratan je materiál, který odolává vlhkosti, UV záření a jiným vnějším vlivům. Jeho údržba je jednoduchá – stačí otřít vlhkým hadříkem a set bude opět vypadat jako nový.

ELEGANTNÍ BÍLÁ BARVA A MODERNÍ DESIGN
Bílá barva ratanu dodává setu JENAR čistý a svěží vzhled, který skvěle zapadne do moderních i tradičních exteriérů. Jeho elegantní design a pohodlí z něj činí nezbytný doplněk pro každé venkovní prostředí.


TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
bílá
Materiál:
umělý ratan / ocel / tvrzené sklo
Rozměry stolu:
šířka: 63 cm
hloubka: 63 cm
výška: 60 cm
Rozměry židle:
šířka: 65 cm
hloubka: 62 cm
výška: 77 cm
hloubka sedu: 45,5 cm
výška sedu: 41 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
10,5 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 63 cm, 65 cm |
| HLOUBKA | 62 cm, 63 cm |
| VÝŠKA | 60 cm, 77 cm |
| PRŮMĚR | 63 cm |
| HMOTNOST | 10,5 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Sklo, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x židle |
| HLOUBKA SEDU | 45,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby, 3 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní, Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov, Plast |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 63 cm |
| HLOUBKA STOLU | 63 cm |
| VÝŠKA STOLU | 58 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 65 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 62 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 77 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 63 cm, 65 cm |
| HLOUBKA | 62 cm, 63 cm |
| VÝŠKA | 60 cm, 77 cm |
| PRŮMĚR | 63 cm |
| HMOTNOST | 10,5 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Sklo, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x židle |
| HLOUBKA SEDU | 45,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby, 3 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní, Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov, Plast |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 63 cm |
| HLOUBKA STOLU | 63 cm |
| VÝŠKA STOLU | 58 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 65 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 62 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 77 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Regál NEPEL TYP 1 + dárek
Varianty produktu
Hnědá
Dodání do 14 dnů
1 290 Kč
Regál NEPEL TYP 1 + dárek
Hnědá
Dodání do 14 dnů
1 290 Kč
Dodání do 14 dnů
1 290 Kč
1 535 Kč
Přidat do oblíbených
Regál NEPEL TYP 2 + dárek
Varianty produktu
Hnědá
Dodání do 14 dnů
1 390 Kč
Regál NEPEL TYP 2 + dárek
Hnědá
Dodání do 14 dnů
1 390 Kč
Dodání do 14 dnů
1 390 Kč
1 599 Kč
Přidat do oblíbených
Zahradní lavička AMULA s úložným prostorem
Varianty produktu
Hnědá
Dodání do 14 dnů
5 290 Kč
Bílá
Skladem
Zahradní lavička AMULA s úložným prostorem
Hnědá
Dodání do 14 dnů
5 290 Kč
Bílá
Skladem
u vás do 06.05.2026
5 850 Kč
Dodání do 14 dnů
od 5 290 Kč
6 189 Kč
Přidat do oblíbených
Zahradní lavička DILKA s úložným prostorem
Varianty produktu
Hnědá
Dodání do 14 dnů
4 750 Kč
Bílá
Skladem
Zahradní lavička DILKA s úložným prostorem
Hnědá
Dodání do 14 dnů
4 750 Kč
Bílá
Skladem
u vás do 06.05.2026
4 990 Kč
Dodání do 14 dnů
od 4 750 Kč
5 510 Kč
Přidat do oblíbených
Zahradní jídelní stůl umělý ratan / sklo Dekorhome
Dodání do 10 dnů
3 956 Kč
4 492 Kč
Přidat do oblíbených






















Zboží ihned, platba za 14 dní