Zahradní jídelní set 5 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
Usaďte se k tomuto dřevěnému zahradnímu jídelnímu setu a vychutnejte si lahodnou večeři na čerstvém vzduchu.
Masivní akáciové dřevo je krásný přírodní materiál. Akáciové dřevo je tropické tvrdé dřevo, které má hustou strukturu a je pevné a odolné.
Stolní deska zahradního stolu nabízí stabilní plochu pro nápoje, občerstvení, dekorativní předměty a další potřeby. Sestava se vyznačuje laťkovým designem, který vyzařuje rustikální kouzlo.
Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.
Barva:
přírodní akácie
Materiál:
masivní akáciové dřevo s olejovou povrchovou úpravou
Rozměry židle:
šířka: 54 cm
hloubka: 55 cm
výška: 90 cm
šířka sedu: 43 cm
hloubka sedu: 51 cm
výška sedu: 42 cm
výška područek od země: 59 cm
Rozměr stolu:
šířka: 110 cm
hloubka: 110 cm
výška: 75 cm
Tvar:
kulatý
čtvercový
Výběr tvaru stolu zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Hmotnost:
44 / 47 kg
Dodáváno v demontu.
Balení obsahuje: 4 x židle, 1x stůl
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Praktický |
| TVAR | Kulatý, Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 54 cm, 110 cm |
| HLOUBKA | 55 cm, 110 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 90 cm |
| HMOTNOST | 44 kg, 47 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 4x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 43 cm |
| HLOUBKA SEDU | 51 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 110 cm |
| HLOUBKA STOLU | 110 cm |
| VÝŠKA STOLU | 75 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 54 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 55 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 90 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Praktický |
| TVAR | Kulatý, Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 54 cm, 110 cm |
| HLOUBKA | 55 cm, 110 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 90 cm |
| HMOTNOST | 44 kg, 47 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 4x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 43 cm |
| HLOUBKA SEDU | 51 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 110 cm |
| HLOUBKA STOLU | 110 cm |
| VÝŠKA STOLU | 75 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 54 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 55 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 90 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní jídelní set 5 ks Dekorhome
Zahradní jídelní set 5 ks Dekorhome
Kulatý Dodání do 10 dnů 13 036 Kč Čtvercový Dodání do 10 dnů 13 140 KčSkládací zahradní lehátko Dekorhome
Zahradní úložný box 100 cm Dekorhome
Zahradní úložný box 100 cm Dekorhome
Hnědá
Není skladem
4 645 Kč
Bílá
Není skladem
5 115 Kč
Antracit
Není skladem
4 854 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 10 dnů
4 343 Kč
Zahradní sedací souprava 6 ks JAROSLAVA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 6 ks JAROSLAVA Dekorhome
Černá
Není skladem
19 317 Kč
Černá / bílá
Není skladem
19 301 Kč
Antracit / šedá
Není skladem
22 732 Kč
Hnědá / krémová
Není skladem
13 880 Kč
Hnědá / zelená
Není skladem
18 799 Kč
Modrá / šedá
Není skladem
13 599 Kč
Modrá / černá
Není skladem
17 994 Kč
Hnědá / červená
Není skladem
18 432 Kč
Zahradní úložný box Dekorhome
Zahradní úložný box Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
6 238 Kč
Bílá
Není skladem
7 293 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
6 238 Kč
Přírodní dřevo
Není skladem
6 184 Kč
Party stan 3x3 m Dekorhome
Set zahradních polohovacích židlí se stolkem 3 ks
Set zahradních polohovacích židlí se stolkem 3 ks
Stříbrná / taupe
Není skladem
3 563 Kč
Stříbrná / šedá
Dodání do 7 dnů
3 624 Kč


















Zboží ihned, platba za 14 dní