- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní jídelní sety
- Zahradní jídelní set 6 ks LALEN
Zahradní jídelní set 6 ks LALEN
Telefonická objednávka
ZAHRADNÍ JÍDELNÍ SET LALEN
Užijte si nezapomenutelné okamžiky s rodinou a přáteli v pohodlí vaší zahrady nebo terasy s naším zahradním jídelním setem LALEN. Světle šedý technoratan dodává setu nadčasový vzhled, který skvěle doplní jakýkoli exteriér.

ODOLNÉ A STABILNÍ
Tento exkluzivní set, vyrobený z vysoce kvalitního technoratanu v elegantní světle šedé barvě, přináší kombinaci stylu, pohodlí a trvanlivosti. Robustní kovová konstrukce zajistí dlouhou životnost a stabilitu, zatímco povrchová úprava stolu z tvrzeného skla dodává setu moderní vzhled.

PRAKTIČNOST
Sestava obsahuje vše potřebné pro pohodlné sezení a stravování venku - pohovku, dvě křesla, dva taburety a prostorný jídelní stůl, který se stane centrem vašeho venkovního setkávání. Součástí jsou také pohodlné polštáře s voděodolnými potahy, které zaručují snadnou údržbu a odolnost vůči proměnlivému počasí.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
šedá
Materiál:
kov / umělý ratan / tvrzené sklo / látka
Rozměry pohovky:
šířka: 161 cm
hloubka: 55 cm
výška: 77 cm
hloubka sedu: 38 / 47 cm
výška sedu: 45 cm
Rozměry křesla:
šířka: 57 cm
hloubka: 57 cm
výška: 77 cm
hloubka sedu: 38 / 47 cm
výška sedu: 45 cm
Rozměry stolu:
šířka: 120 cm
hloubka: 70 cm
výška: 70 cm
Rozměry taburetu:
šířka: 39,5 cm
hloubka: 39,5 cm
výška: 45 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnost:
90 kg / osoba
35 kg / stůl
Hmotnost:
58 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 39,5 cm, 57 cm, 120 cm, 161 cm |
| HLOUBKA | 39,5 cm, 55 cm, 57 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 70 cm, 77 cm |
| HMOTNOST | 58 kg |
| NOSNOST | 35 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Sklo, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stůl, 2x křeslo, 2x taburet |
| HLOUBKA SEDU | 38 cm, 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 120 cm |
| HLOUBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLU | 70 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 57 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 57 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 77 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 160 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 55 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 77 cm |
| ŠÍŘKA TABURETU | 40 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 40 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 45 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 39,5 cm, 57 cm, 120 cm, 161 cm |
| HLOUBKA | 39,5 cm, 55 cm, 57 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 70 cm, 77 cm |
| HMOTNOST | 58 kg |
| NOSNOST | 35 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Sklo, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stůl, 2x křeslo, 2x taburet |
| HLOUBKA SEDU | 38 cm, 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 120 cm |
| HLOUBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLU | 70 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 57 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 57 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 77 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 160 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 55 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 77 cm |
| ŠÍŘKA TABURETU | 40 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 40 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 45 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Zahradní křeslo SANDRA Dekorhome
Zahradní křeslo SANDRA Dekorhome
Hnědá
Není skladem
18 739 Kč
Tmavě hnědá
Není skladem
18 096 Kč
Světle šedá
Není skladem
19 708 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní