- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní stoly
- Zahradní konferenční stolek ATHENA LOUNGE Dekorhome
Zahradní konferenční stolek ATHENA LOUNGE Dekorhome
Telefonická objednávka
VYCHUTNEJTE SI LÉTO S KVALITNÍM VENKOVNÍM ODKLÁDACÍM STOLKEM
S tímto stylovým a praktickým venkovním odkládacím stolkem si můžete naplno užít slunečné dny. Perfektně se hodí na terasu, balkon nebo zahradu a nabízí pohodlné místo pro odpočinek a relaxaci.

ODOLNÉ MATERIÁLY PRO VENKOVNÍ POUŽITÍ
Stolek je vyroben z materiálů, které jsou dokonale přizpůsobené pro venkovní prostředí. Konstrukce z hliníku s práškovým nástřikem zaručuje odolnost vůči povětrnostním vlivům, zatímco deska z autentického polywoodu (dřevoplastu) kombinuje moderní vzhled s přirozeným šarmem. Polywood navíc skvěle odolává větru, dešti i slunečnímu záření, což zajišťuje dlouhou životnost stolku.
MODERNÍ DESIGN S PŘÍRODNÍM NÁDECHEM
Deska stolu z polywoodu nejen působí moderně, ale také vnese do vašeho prostoru přirozený a okouzlující vzhled. Je ideální pro ty, kteří chtějí spojit elegantní design s funkčností.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
hnědá / šedá
Materiál:
práškově lakovaný hliník / polywood (plast)
Rozměry:
šířka: 78 cm
hloubka: 78 cm
výška: 48 cm
Polywood je materiál – PVC nebo kombinace PVC a dřeva, který je určen pro zákazníky, kteří preferují nízkou potřebu údržby a stálý vzhled. Polywood je obchodní název pro tento kompozitní materiál na bázi polypropylenu plněného dřevními částicemi – jedná se výbornou imitaci dřeva, i když se jedná o plastový materiál.

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Nadčasový |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 78 cm |
| HLOUBKA | 78 cm |
| VÝŠKA | 48 cm |
| MATERIÁL | Kov, Polywood |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Polywood |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Vyvýšený záhon s policí WPC šedá Dekorhome
Vozík pod květináč 2 ks Ø 30 WPC Dekorhome
Vozík pod květináč 2 ks Ø 30 WPC Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
1 425 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
1 425 Kč
Dvojitá zahradní lavička WPC / kov Dekorhome
Dvojitá zahradní lavička WPC / kov Dekorhome
Hnědá
Není skladem
10 873 Kč
Černá
Není skladem
11 166 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní
