- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní křesla a židle
- Zahradní křesla
- Zahradní křeslo 2 ks šedá / černá Dekorhome
Zahradní křeslo 2 ks šedá / černá Dekorhome
Telefonická objednávka
Pohodlné zahradní židle jsou vynikající pro společné chvíle s rodinou a přáteli nebo pro pohodovou relaxaci na slunci na zahradě nebo na terase.
Zahradní židle tvoří práškově lakovaný ocelový rám, který je potažený PE ratanem. Židle jsou robustní a snadno se čistí. Na silně polstrovaných poduškách se příjemně odpočívá. Potahy na poduškách mají zip, takže je můžete snadno sejmout a vyprat. Židle mají robustní a stabilní nohy z masivního akáciového dřeva. Jejich konstrukce je lehká, což usnadňuje přenášení židlí.
Poznámka: Doporučujeme židle za deště, sněhu a mrazu přikrýt, aby vám dobře a co nejdéle sloužily.
Barva:
tmavě šedá / černá / hnědá
Materiál:
akáciové dřevo / polyratan / ocel / látka (100% polyester)
Rozměry:
šířka: 62 cm
hloubka: 65 cm
výška: 92 cm
šířka sedu: 54 cm
hloubka sedu: 49 cm
výška sedu: 41 cm
výška područek od země: 64 cm
tloušťka podušky na sedák: 6 cm
tloušťka podušky na opěradlo: 10 cm
Hmotnost:
26,4 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Ratanový |
| ŠÍŘKA | 62 cm |
| HLOUBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| HMOTNOST | 26,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo, Plast, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 2x křeslo, 2x poduška na opěradlo, 2x poduška na sedák |
| ŠÍŘKA SEDU | 54 cm |
| HLOUBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Ratanový |
| ŠÍŘKA | 62 cm |
| HLOUBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| HMOTNOST | 26,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo, Plast, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 2x křeslo, 2x poduška na opěradlo, 2x poduška na sedák |
| ŠÍŘKA SEDU | 54 cm |
| HLOUBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty1
Zahradní ratanové lehátko s polštářem
Zahradní ratanové lehátko s polštářem
Černá
Není skladem
4 058 Kč
Černá / bílá
Dodání do 10 dnů
3 099 Kč
Hnědá / černá
Dodání do 10 dnů
3 761 Kč










Zboží ihned, platba za 14 dní