- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní lavice
- Zahradní lavice teak Dekorhome
Zahradní lavice teak Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato dřevěná zahradní lavička v jednoduchém a přitom praktickém provedení posune vaše obytné prostory na vyšší úroveň! Skvěle se hodí i do interiéru.
Nábytek je zhotovený z extrémně odolného teakového tvrdého dřeva, které již prošlo procesem smršťování, bylo uměle vysušené a poté jemně a velmi hladce obroušené. Teakové dřevo je oceňované pro svou výjimečnou pevnost a klimatickou odolnost, a proto je jedním z nejoblíbenějších materiálů pro výrobu zahradního nábytku. Je to skvělá volba, pokud si chcete pořídit zahradní nábytek, který vám bude sloužit dlouhá léta.
Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.
Čištění: Použijte jemný mýdlový roztok.
Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.
Barva:
přírodní hnědá
Materiál:
masivní teakové dřevo
Rozměry:
šířka: 114 / 120 / 150 / 170 / 180 cm
hloubka: 40 cm
výška: 45 cm
Výběr šířky lavice zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Hmotnost:
9,8 / 10,7 / 12,9 / 13,6 /14 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Venkovský, Minimalistický, Praktický, Jednoduchý |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 114 cm, 120 cm, 150 cm, 170 cm, 180 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOST | 10,7 kg, 12,9 kg, 13,2 kg, 13,6 kg, 14 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 114 cm, 120 cm, 150 cm, 170 cm, 180 cm |
| HLOUBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ne |
| PODRUČKY | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Venkovský, Minimalistický, Praktický, Jednoduchý |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 114 cm, 120 cm, 150 cm, 170 cm, 180 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOST | 10,7 kg, 12,9 kg, 13,2 kg, 13,6 kg, 14 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 114 cm, 120 cm, 150 cm, 170 cm, 180 cm |
| HLOUBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ne |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní jídelní set 7 ks teak / látka Dekorhome
Zahradní jídelní set 7 ks teak / látka Dekorhome
Šedá
Není skladem
31 249 Kč
Krémová
Není skladem
31 300 Kč
Zahradní sedací souprava 8 ks SOFIA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 8 ks SOFIA Dekorhome
Šedá
Není skladem
28 991 Kč
Krémová
Není skladem
25 825 Kč
Zahradní pohovka 2 ks JANA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 4 ks JANA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 4 ks JANA Dekorhome
Šedá
Není skladem
30 516 Kč
Krémová
Není skladem
28 760 Kč












Zboží ihned, platba za 14 dní