- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní lehátka
- Zahradní lehátko BOVRY
Zahradní lehátko BOVRY
Telefonická objednávka
ZAHRADNÍ LEHÁTKO BOVRY
Zahradní nebo kempingové skládací lehátko BOVRY bude ideálním společníkem pro každého, kdo hledá spojení pohodlí, praktičnosti a stylu. O maximální komfort při relaxaci je zajištěn pomocí měkké opěrky hlavy. Konstrukce je vyrobena z odolné oceli v béžové barvě. Sedací a opěrková část je vyrobena z voděodolné látky Oxford. BOVRY se hodí do jakéhokoli exteriéru a snadno si vytvoříte dokonalé místo k odpočinku na zahradě či při kempování u vody.
- šedá
- černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
ocel / látka Oxford
Rozměry:
šířka: 71 cm
délka: 190 cm
výška: 71 cm
šířka sedu: 71 cm
hloubka sedu: 130 cm
výška sedu: 30 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
6,5 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno sestaveno.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 71 cm |
| DÉLKA | 190 cm |
| VÝŠKA | 71 cm |
| HMOTNOST | 6,5 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 71 cm |
| HLOUBKA SEDU | 130 cm |
| VÝŠKA SEDU | 30 cm |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| PODRUČKY | Ne |
| ODOLNOST PROTI DEŠTI | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní úložný box polyratan 1037 l
Skládací zahradní barové židle 2 ks Dekorhome
Nápojový vozík plast Dekorhome
Nápojový vozík plast Dekorhome
Bílá
Není skladem
2 683 Kč
Zelená
Dodání do 10 dnů
2 674 Kč
Antracit
Není skladem
3 835 Kč









