- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní nábytek z umělého ratanu
- Sedací soupravy
- Zahradní postel se slunečníkem látka / polyratan Dekorhome
Zahradní postel se slunečníkem látka / polyratan Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato zahradní sedací souprava s 2místnou pohovkou, podnožkou a slunečníkem v sobě kombinuje styl i funkčnost a stane se ústředním prvkem vaší zahrady nebo terasy.
Sedací souprava je vyrobená z voděodolného polyratanu, který se snadno čistí, je pevný a hodně toho vydrží. Souprava disponuje pevným ocelovým rámem, který je velmi odolný a stabilní. Slunečník odolný vůči UV záření je navržen tak, aby vás chránil před škodlivými UV paprsky. Podnožku můžete odpojit pro větší pohodlí. Silné, odnímatelné podušky s molitanovou výplní vám při sezení i ležení zajistí mimořádné pohodlí. Potahy podušek se dají snadno sejmout a vyprat.
Tuto sedací soupravu je třeba sestavit. Poznámka: Doporučujeme soupravu za deště, sněhu nebo mrazu přikrýt.
Barva:
hnědá / bílá
černá / bílá
šedá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Rozměr pohovky:
šířka: 130 cm
hloubka: 58 cm
výška: 77 cm
Rozměr podnožky:
šířka: 119 cm
hloubka: 54 cm
výška: 36 cm
Průměr slunečníku:
180 cm
Materiál:
PE ratan / ocelový rám / 100% polyester
Hmotnost:
24 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍŘKA | 119 cm, 130 cm |
| HLOUBKA | 54 cm, 58 cm |
| VÝŠKA | 36 cm, 77 cm |
| HMOTNOST | 24 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Polyester, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x podnožka, 1x pohovka, 1x slunečník, 2x polštář, 3x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 36 cm |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍŘKA | 119 cm, 130 cm |
| HLOUBKA | 54 cm, 58 cm |
| VÝŠKA | 36 cm, 77 cm |
| HMOTNOST | 24 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Polyester, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x podnožka, 1x pohovka, 1x slunečník, 2x polštář, 3x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 36 cm |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Grilovací altán 215x150x220 cm ocel Dekorhome
Zahradní domek 386 x 312 x 178 cm ocel Dekorhome
Zahradní domek 386 x 312 x 178 cm ocel Dekorhome
Zelená
Není skladem
29 637 Kč
Antracit
Není skladem
29 637 Kč























Zboží ihned, platba za 14 dní