- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní stoly
- Zahradní pracovní stůl s umyvadlem BARNETT
Zahradní pracovní stůl s umyvadlem BARNETT
Telefonická objednávka
Zahradní stůl BARNETT je praktický a vkusný pomocník pro milovníky venkovní kuchyně.
Je vyroben z masivního dřeva v přírodním provedení a obsahuje nerezový dřez, který je dodáván bez baterie.
Součástí stolu je také praktická otevírací skříňka s jednoduchou západkou na dveřích. Poskytuje dostatečný úložný prostor.
Stůl je vybaven také odkládací poličkou a dostatečně velkou pracovní deskou.
Poznámka: Stůl je dodáván včetně dřezu se sifonem. Baterie není součástí dřezu.
Barva:
přírodní dřevo
Materiál:
masivní dřevo / nerezová ocel
Rozměry:
šířka: 149 cm
hloubka: 60 cm
výška: 81,5 cm
výška nožiček: 17 cm
Nosnost:
45 kg
Hmotnost:
23 kg
Dodávano v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Nadčasový, Praktický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 149 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 81,5 cm |
| HMOTNOST | 23 kg |
| NOSNOST | 45 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| TYP STOLU | Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| DŘEZ SOUČÁSTÍ | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Nadčasový, Praktický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 149 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 81,5 cm |
| HMOTNOST | 23 kg |
| NOSNOST | 45 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| TYP STOLU | Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| DŘEZ SOUČÁSTÍ | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.





















Zboží ihned, platba za 14 dní