- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní sedací soupravy
- Zahradní pohovky
- Zahradní ratanová pohovka Dekorhome
Zahradní ratanová pohovka Dekorhome
Telefonická objednávka
Zahradní pohovka v moderním designu je nejen vizuálně přitažlivá, ale také vás oslním svým vysokým komfortem sezení. Ideální volba na terasu či balkon.
Pohovka je vyrobená z kovové konstrukce a kvalitního polyratanu v několika barevných variantách. Polyratan je celá léta používán jako materiál pro zahradní nábytek. Je odolný proti UV záření, voděodolný a velmi snadno se čistí.
Součástí balení je pohodlná poduška na sedák. Poduška má díky zipu snímatelný potah a lze ji tak snadno vyprat.
Barva:
antracit / krémová
antracit / zelená
antracit / šedá
hnědá / krémová
hnědá / zelená
hnědá / černá
černá / cihlová
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / polyratan / látka
Rozměry:
šířka: 106 cm
hloubka: 60 cm
výška: 83 cm
výška sedu: 47 cm
výška zádové opěrky: 45 cm
výška područek: 64 cm
tloušťka podušky: 5 cm
Hmotnost:
9,6 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 106 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| HMOTNOST | 9,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Umělý ratan |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 45 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Dřevěný zahradní domek BASTRUP 7 s přístavkem Dekorhome
Zahradní úložný box
Zahradní úložný box
Hnědá
Dodání do 14 dnů
5 514 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
5 617 Kč
Šedá
Není skladem
6 323 Kč
Zahradní sedací souprava HWC-H54
Zahradní sedací souprava HWC-H54
Antracit / šedá
Dodání do 14 dnů
45 236 Kč
Hnědá / krémová
Není skladem
43 756 Kč
Hnědá / šedá
Dodání do 14 dnů
43 425 Kč
Šedá / krémová
Není skladem
44 049 Kč
Světle hnědá / světle šedá
Dodání do 14 dnů
45 046 Kč
Světle hnědá / krémová
Dodání do 14 dnů
44 878 Kč
Světle hnědá / béžová
Dodání do 14 dnů
43 909 Kč

















Zboží ihned, platba za 14 dní