- Domů
- Zahrada
- Pěstování rostlin
- Stojany na květiny
- Zahradní regál s treláží jedlové dřevo Dekorhome
Zahradní regál s treláží jedlové dřevo Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato dřevěná treláž se stane zároveň praktickým i dekorativním doplňkem do vaší zahrady, na balkon, terasu atd.
Tato zahradní treláž je vyrobena z masivního jedlového dřeva, proto je odolná a vhodná pro venkovní použití. Nabízí stabilní oporu pro růže a další popínavé rostliny. Stojan na rostliny má 3 police, na které můžete umístit rostliny v květináčích a zahradní dekorace.
Barva:
šedá
hnědá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní jedlové dřevo
Rozměry:
šířka: 50 cm
hloubka: 30 cm
výška: 140 cm
velikost police: 51 x 28 cm
Nosnost:
15 kg / police
Hmotnost:
5,6 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Nadčasový, Praktický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 50 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 140 cm |
| HMOTNOST | 5,6 kg |
| NOSNOST | 15 kg |
| POČET POLIC | 3 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Zahradní pracovní stůl BARDY
Zahradní vozík EASY GO BREEZE 50 l
Zahradní vozík EASY GO BREEZE 50 l
Hnědá
Skladem
Černá
Skladem










Zboží ihned, platba za 14 dní